Pożyczki pozabankowe na raty

Pożyczki pozabankowe na ratyPożyczki pozabankowe na raty cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Większość osób woli spłacać pożyczkę w miesięcznych ratach niż oddawać pieniądze po 30 dniach. Pożyczki pozabankowe na raty to propozycja dla osób, którym bank odmówił udzielenia kredytu gotówkowego. Lub po prostu chcą uniknąć dodatkowych formalności. W porównaniu do krótkoterminowych chwilówek długoterminową pożyczkę możemy spłacać w ratach – nawet do 48 miesięcy.

Pożyczki pozabankowe na raty online

W zależności od firmy pozabankowej dostępna kwota wynosi od 100 do nawet 25.000 złotych. W większości przypadków otrzymamy pożyczkę na dowód, bez zaświadczeń o dochodach. A wszystkie formalności załatwimy przez internet. Jedyne, o czym warto pamiętać to terminowa spłata, gdyż koszty monitów, wezwań oraz przedłużeń w spłacie należą do dość wysokich.

Kredyt na raty – warunki

  • mieć ukończone co najmniej 18 lat w niektórych firmach 21 lat;
  • mieć nie więcej niż 80 lat (niekiedy nie więcej niż 80 lat);
  • posiadać stały adres i być obywatelem RP
  • posiadać dochód minimum 700 zł netto – niekiedy więcej.


Z wymaganych dokumentów potrzebne są najczęściej:

  • dowód osobisty;
  • prywatny rachunek w banku;
  • telefon komórkowy lub stacjonarny;
  • PESEL.


Tego typu pożyczka jest bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnego kredytu gotówkowego. Wybrane instytucje oferują pożyczkę bez weryfikacji w BIK, a także dla osób bezrobotnych. Ze względu na dłuższy okres spłaty – nawet w przypadku wyższej kwoty – miesięczna rata jest zwykle bardzo dostępna. Teraz nie musisz ruszać się z domu, ponieważ całą procedurę możesz załatwić przez internet (online).

Kredyt pozabankowy online


Pozabanki Online to duże zapotrzebowanie osób, zainteresowanych pozyskaniem dodatkowej gotówki. W sytuacji, gdy nie mogą jej otrzymać za pośrednictwem banków, które odrzucają ich wniosek o kredyt. Z powodu negatywnej historii kredytowej w bazach BIK czy niskiej zdolności kredytowej.

Obecnie większość firm działających na rynku pożyczek pozabankowych, udziela pożyczek całkowicie online. Przez internet i bez potrzeby wychodzenia z domu. Lub odwiedzin pracowników firmy pożyczkowej co często miało miejsce w przypadku pożyczki domowej. Dzisiaj cały proces przyznania pożyczki ogranicza się do złożenia wniosku o pożyczkę przez internet. Następnie oczekiwanie na telefon konsultanta, dodatkową weryfikację rachunku bankowego. A później już tylko oczekiwanie na decyzję i przelew gotówki na nasze konto. Cały taki proces może potrwać maksymalnie kilka godzin. Najczęściej jednak nie trwa on dłużej niż od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Aby przelew pożyczki jak najszybciej trafił na nasz rachunek bankowy. Firmy pożyczkowe wykorzystują do tego celu specjalny przelew ekspresowy lub przelew natychmiastowy.